Krycie Dachów
Wojciech Miodowski

ul. Zwierzyniecka 13/38
15-312 Białystok
email: biuro@kryciedachow.bialystok.pl
kom. +48 668 08 23 24

 

FakroFirma FAKRO to prywatna firma rodzinna, która powstała w 1991 roku. Jest najbardziej dynamiczną i najszybciej rozwijającą się firmą w branży okien dachowych na świecie. Przez kilkanaście lat z małej rodzinnej firmy rozwinęła się w międzynarodową korporację.

Co wyróżnia firmę Fakro -   Bezpieczeństwo i antywłamaniowość Stosowane standardowo zarówno szyby hartowane jak i wzmocnione okucia powodują, że okna FAKRO są bezpieczne i posiadają podwyższoną odporność na włamanie. Okna dachowe FAKRO, jako jedyne na rynku, otrzymały niemiecki certyfikat TÜV.

 


BRAASPrzedsiębiorstwo Monier Sp. z o.o. należy do Grupy MONIER, światowego lidera w zakresie pokryć dachowych. Przez wiele lat działalności koncern ten zyskał ugruntowaną pozycję w wielu krajach na całym świecie.

Monier Sp. z o.o. oferuje klientom najwyższej jakości dachówki cementowe Braas i ceramiczne RuppCeramika w imponującym wyborze kształtów i kolorów - od tradycyjnych po nowoczesne, a nawet awangardowe.

Obydwie marki proponują również całościowe systemy dachowe: zarówno elementy kształtowe dopasowane do konkretnych modeli, jak i zestaw produktów służących do prawidłowego wykończenia dachu: od folii wstępnego krycia, poprzez szereg akcesoriów dachowych i elementów wykończeniowych, aż po systemy rynnowe. Całość dopasowana technologicznie, kolorystycznie i stylowo.

 


 

Firma Blach-Pol istnieje już na rynku w centralnej Polsce 5 lat. Zajmowaliśmy się szeroko rozumianą dystrybucją pokryć dachowych. Dzięki analizie rynku i podsumowaniu 5-letniego doświadczenia, firma  Blach-Pol M.Krzysztofik zdecydowała się na dalszy rozwój, przystępując do spółki jawnej. Tworząc w ten sposób firmę Blach-Pol Krzysztofik-Pałyga Spółka Jawna. Dzięki współpracy z wiodącymi producentami i dostawcami akcesorii dachowych coraz bardziej rozwija się nasza produkcja Blach Profilowanych tzn. Blachodachówki PRIMA, Trapezu T-18, a także obróbki tj. elementu dachowego i blachy płaskiej.

 

 


 

Systemy orynnowania Galeco posiadają charakterystyczny dla firmy kształt rynny, której brzegi wywinięte są do wewnątrz. Takie rozwiązanie zapobiega przelewaniu się wody podczas obfitych opadów. Należy wspomnieć o dużej wytrzymałości naszych produktów na uszkodzenia mechaniczne oraz na odbarwianie. Produkty odporne są na korozje, działanie wielu kwasów, zasad i soli oraz innych związków, które mogą być rozpuszczalne w wodzie deszczowej.

 
Początki firmy Röben sięgają już XIX wieku. W 1855 roku August Lauw założył we fryzyjskim Bockhorn pierwszą z ośmiu cegielni, których popularność szybko przysporzyła mu opinię „Króla Cegły”. W 1900 roku Bernhard Friedrich Röben wydzierżawił od Augusta Lauwa, swego teścia, cegielnię w Zetel - Schweinebrück, która dała początek firmie Röben.

20 lat później syn Friedricha - Wilhelm August Röben przejął prowadzenie nad firmą. Sukcesy na rynku niemieckim skłoniły młodego inwestora to rozwoju działalności poza granicami kraju. Przejęcie zakładów produkujących cegłę klinkierową "Triangle Brick", zlokalizowanych w Północnej Karolinie w USA, było pierwszą zagraniczną inwestycją Wilhelma. Tymczasem w 1989 roku, jako przedstawiciel piątego pokolenia rodziny Röben, do zarządu firmy wszedł Wilhelm Renke Röben. Dwa lata później objął kierownictwo nowej klinkierni w Merry Oaks (USA). Rok 1995 to czas kolejnych inwestycji – ze względu na bogate pokłady gliny w okolicach Środy Śląskiej, powstaje tam klinkiernia i dwie dachówczarnie.

 Przedsiębiorstwo Barbara Kaczmarek Spółka Jawna - Malewo jest najwiekszą prywatną firmą w swojej branży i należy do ścisłej czołówki producentów systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych.

Historia spółki siega 1985 roku, kiedy to swoją działalność rozpoczeła firma PPHT Barbara Kaczmarek - Malewo, zarządzana przez czterech braci, rozpoczynając od produkcji folii galanteryjnej i technicznej z PVC. Sześć lat później nastąpił pierwszy krok w kierunku dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa. W nowo wybudowanych od podstaw halach rozpoczęto produkcję rur osłonowych, kanalizacyjnych i wodociągowych z PVC, a w roku 1994 uruchomiono linię do produkcji rur z PE przeznaczonych do transportu paliw gazowych i wody pitnej.

 Zarząd Główny Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, jest naczelnym organem, kierującym pracą całego stowarzyszenia.
W skład Zarządu wchodzi pięć osób. Każda osoba w ZG. ma przydzielony określony zakres działań, z którego musi się wywiązać.

Public Relations to szeroko pojęty kontakt z wszelkiego rodzaju mediami, w których są zamieszczane informacje o PSD. To także dbanie o poprawny wizerunek zewnętrzny stowarzyszenia.

Sprawy organizacyjne to min. organizacja Mistrzostw Polski Młodych Dekarzy oraz Mistrzostw Świata, organizacja corocznych kongresów Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy oraz wszystkich imprez, w których uczestniczy PSD.

Strona Główna     O Nas    Cennik    Realizacje     Certyfikaty    Partnerzy                 Kontakt © Created by Rutcom 2010